AFJET AFYONSPOR BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ

ZEYBEK BAŞKAN MAÇLARI TARAFTARLARLA BİRLİKTE İZLİYOR

 

ZEYBEK BAŞKAN “AFJET AFYONSPOR BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 2. Lig. Kırmızı Grupta mücadele eden temsilcimiz AFJET Afyonspor’un Zafer Stadyumunda oynadığı maçların büyük bölümünü taraftarlarla birlikte takip ederek sevinçlerine ortak oluyor.

“DESTEK OLAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Takımın her daim yanında olduklarını söyleyen Zeybek Başkan; AFJET Afyonspor’un ilimizin tanıtımında çok büyük rol oynadığını ifade etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “İlimizin göz bebeği olan AFJET Afyonspor’un bugüne kadar olduğu gibi her daim yanında olacağız. Spor şehri olan Afyonkarahisar’ı futbolda özlenen ve arzulanan sevincini inşallah bu sezon yaşatacağına inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Birlik beraberliğimiz çok önemli. Yeni yönetim büyük bir heyecan ve şevk ile çalışmalarını sürdürüyor. Şehir olarak başarılı olmak istiyorsak yediden yetmişe herkesin taşın altına elini koyması gerekiyor ki, Kanal- 3 erkanlarında gerçekleştirilen “BİRLİK GECESİ’ nde siyasilerimiz, iş adamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, oda başkanlarımız, basınımız ve taraftarlarımız desteklerini hem maddi, hemde manevi olarak gösterdi. Bu vesileyle kendilerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“FUTBOLCULARIMIZA İNANCIMIZ TAM”

Teknik heyet ve futbolculara da seslenen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “Hocamıza ve teknik heyetimize sonuna kadar güveniyoruz. Bu alanda çok tecrübeli, bilgi ve birikimleri yüksek, takıma ciddi katkılar sağlayacaklarına inanıyorum. Beklentimiz özgüvenlerini yüksek tutmaları. Yeteneğiyle ön plana çıkan bu futbolcularımızdan bizler çok umutluyuz, inşallah başarılı maçlar çıkartıp beklentilere en iyi şekilde karşılık verecekler, bizler tüm futbolcularımıza inanıyoruz, her daim yanlarındayız. İyi zamanda da kötü zamanda hep birlikte olacağız” diye konuştu.

En Son Haberler

Leave a Comment