ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ TOPLANDI

 

Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği, 33. Olağan Meclis toplantısını gerçekleştirdi. Birlik Başkanı Mehmet Zeybek başkanlığında düzenlenen toplantı, bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin okunmasıyla başladı.

Toplantıda 2022 yılı Bütçe Teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi ve 2022 yılı Atık Bertaraf Ücret Tarifesinin belirlenmesi için havale edilmesi görüşüldü.

Çevre Hizmetleri Birliği’nde görev yapan kamu görevlilerine sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalanması için Birlik Başkanına yetki verilmesinin karara bağlandığı toplantıda sözleşmeli personel çalıştırılması konusu da görüşüldü.

Toplantıda 2022 yılı Yatırım Planı ve Çalışma Programı oy birliği ile kabul edilirken 2022 yılı Atık Bertaraf Ücret tarifesi ise karara bağlandı. Ayrıca üye belediyelerin borç durumları hakkında bilgilendirmede yapılırken 2022 yılı katılım payları hakkındaki teklifte oy birliği ile kabul edildi.

Toplantı Afyonkarahisar Belediyesi’nin tesise verdiği araç karşılığında çöp konteyneri almasının onaylanması ile sona erdi. Çevre Hizmetleri Birliği Başkanı Mehmet Zeybek

, toplantıda alınan kararların birliğe üye belediyelere ve ilimize hayırlı olmasını dileyerek katılımlarından dolayı Belediye Başkanlarına teşekkür etti.

En Son Haberler

Leave a Comment