ZEYBEK BAŞKAN’DAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE DESTEĞİ

EN BÜYÜK İCRAAT, GELECEĞE YAPILAN YATIRIMDIR

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, yeni eğitim-öğretim yılı ile birlikte her sene olduğu gibi bu senede eğitim desteğini sürdürüyor. Eğitime verdiği desteği her geçen gün daha da artıran Belediyemiz, 2022-2023 eğitim öğretim sezonu için desteklerini başlattı. İlk etapta 2 bin ihtiyaç sahibi çocuğumuzun kırtasiye malzemeleri ve çantaları teslim edildi.

Belediyemiz, okulların açılmasıyla birlikte bu yıl da ilk ve ortaokul öğrencilerine kırtasiye desteği sağlıyor. İhtiyaç sahibi 2 bin çocuğumuz çanta ve kırtasiye araç gereçlerini Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten teslim aldı.

ZEYBEK BAŞKAN’DAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE DESTEĞİ

Toplumun her kesimine hitap eden sosyal belediyecilik örneğini en iyi şekilde yansıtan projelerin mimarı Başkanımız Mehmet Zeybek, eğitime olan desteklerini bu yıl artırarak sürdürüyor. Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile yapılan yardım, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerimiz ve çocuklarımızın yüzünü güldürdü. Başkanımız öğrencilere tek tek çanta ve kırtasiye malzemelerini dağıttı. Onlarla hatıra fotoğrafları da çekinen Başkanımız çocuklarımızın kendisine yönelttiği isteklere de kayıtsız kalmadı. Ekibine taleplerin hemen yerine getirilmesi talimatı vererek çocuklarımıza okul hayatlarında başarı diledi. Sıcak ve samimi anların yaşandığı yardım töreninde aileler de Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkürlerini iletti.

“OKUL HEYECANI YAŞAYAN ÇOCUKLARIMIZIN YİNE YANINDAYIZ”

Özel açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek. Öğrencilerden tek isteğimiz çok çalışıp vatana ve millete hayırlı bir birey olmaları dedi. Zeybek Başkan; “ Öğrencilerimizi unutmak mümkün değil. Her yıl olduğu gibi bu sene de öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayalım istedik. 2 bin öğrencimize çanta, kalem, defter gibi araç gereçlerin bulunduğu malzemeleri teslim ettik. Öğrencilerimizden tek isteğimiz derslerine çalışıp başarılı olmaları. Desteklerimiz aynen devam edecek. Bu hafta içinde anaokulları eğitim öğretime açıldı. Bu vesile ile anne ve babalara, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılı bir yıl temenni ediyorum. Üniversite sınavına girecek öğrencilerimize de başarılar diliyorum. İnşallah Afyonkarahisar’ımız içinde hayırlı neticelerin olacağı bir dönem olur” diye konuştu.

En Son Haberler

Leave a Comment