Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - ZEYBEK BAŞKAN´DAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET (VİDEO HABER)
Çay Belediyesi Otobüs Saatleri 2021
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ZEYBEK BAŞKAN´DAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET (VİDEO HABER)

ZEYBEK BAŞKAN´DAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET (VİDEO HABER)
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve Şehit Ailelerine iade-i ziyarette bulundu.
21.11.2020 / 19:46
ZEYBEK BAŞKAN´DAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET (VİDEO HABER) 

Geri


 

Orjinal Resim

 
frame frameborder="0" height="450" scrolling="no" src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fafyonkarahisarbelediyesi%2Fvideos%2F2791469581121153%2F&show_text=0" width="650">               ZEYBEK BAŞKAN’DAN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET                Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve Şehit Ailelerine iade-i ziyarette bulundu.                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk,  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Şehit aileleri ve gazilerimizin her daim devletimizin yanında olduğunu ifade eden Şube Başkanı Emre Öztürk  “Bizler devlet ve milletle bir arada yürüyen vatanı ve bayrağı için canlarını vefa eden ve bu sonuna kadar destek olan, olması gereken bir kurumuz. İnşallah bundan sonraki süreçte sizlerinde desteği ile şehit ailelerimize ve gazilerimize elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.                Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise şehit yakınları ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. İadeyi ziyarette bulunarak Şube Başkanı Emre Öztürk’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Zeybek Başkan “Şube başkanlığı görevine atanan Emre kardeşimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor, yönetimine yeni görevinde başarılar diliyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada her türlü desteği vermeye hazırız. Biz şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi kendimizden farklı görmedik, görmüyoruz. Bu günde kendilerini ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu söylemek istedik. İnşallah yaptıkları her türlü hayırlı hizmetin yanındayız ve beraberiz” dedi.Haberin videosu için TIKLAYINhttps://we.tl/t-GrkBY4qL4H Etiketler:
Bu haber toplam 1503 defa okundu


YAZARLAR