Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - Vali Gökmen Çiçek AFSİAD’ı Ziyaret Etti
Çay Belediyesi Otobüs Saatleri 2021
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Vali Gökmen Çiçek AFSİAD’ı Ziyaret Etti

Vali Gökmen Çiçek AFSİAD’ı Ziyaret Etti
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Sanayici ve İş Adamları Derneği (AFSİAD)’ı ziyaret etti. Vali Gökmen Çiçek, Başkan Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
21.11.2020 / 20:08Vali Gökmen Çiçek AFSİAD’ı Ziyaret Etti


Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Sanayici ve İş Adamları Derneği (AFSİAD)’ı ziyaret etti.  Vali Gökmen Çiçek, Başkan Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. 

Büyük Projeleri Sizinle Yapmak İsterizZiyarette konuşan AFSİAD Başkanı Kadir Sayın, AFSİAD’ın Afyonkarahisarlı iş adamlarının bir araya gelerek kurdukları bir dernek olduğunu söyleyerek, “Pandemi sürecini atlattıktan sonra Afyonkarahisar’la ilgili daha büyük projeleri sizinle yapmak isteriz. İş dünyasının sorunlarını daha derin konuşmak isteriz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.Şehre Kattıkları Değer İçin Teşekkür EdiyorumAfyonkarahisar’a değer katan öncü işadamlarının oluşturduğu AFSİAD’ın kentin önemli bir markası olduğunu belirten Vali Çiçek, “Burada bulunmaktan dolayı son derece mutlu oldum. Yönetim Kurulu üyeleriyle kentimizin ekonomisi hakkında istişarelerde bulunacağım. Afyonkarahisar için neler yapabiliriz? Onu konuşacağız. Afyonkarahisar’a kattıkları değer ve ekonomiye kattıkları katma değer dolayısıyla tüm dernek üyelerine teşekkür ediyorum” dediVali Gökmen Çiçek günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaretlerini noktaladı. 


 
Etiketler:
Bu haber toplam 1482 defa okundu


YAZARLAR