Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - Tarım ve Orman Bakan Yard. Akif Özkaldı Vali Mustafa Tutulmaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ
ÇAY BELEDİYESİ OTOBÜS SEFERLERİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tarım ve Orman Bakan Yard. Akif Özkaldı Vali Mustafa Tutulmaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Tarım ve Orman Bakan Yard. Akif Özkaldı Vali Mustafa Tutulmaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu
Programları kapsamında ilimize gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, beraberindeki heyetle birlikte Vali Mustafa Tutulmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.
10.03.2019 / 18:06

Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette konuşan Vali Mustafa Tutulmaz: “Her fırsatta ilimize gelen ve ilimizin sorunlarıyla yakından ilgilenen değerli hemşehrimiz Akif Özkaldı’ya nazik ziyareti için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı. 

 

Afyonkarahisar’ın hemşehrisi olarak burada bulunmaktan dolayı memnunum diyen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı ise: “Afyonkarahisar’da bulunmak ve hemşerilerime hizmet etmek bizler için onur ve gurur vericidir. Bu gururu paylaştığımız Sayın Valimizin, Afyonkarahisar’a hizmet etmek adına bizlere vermiş olduğu yereldeki destekler sayesinde bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çok güzel hizmetlere imza atacağız.” dedi. 

 

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı konuk severliğinden dolayı Vali Mustafa Tutulmaz’a teşekkür ederek, ziyaretini noktaladı. 

Etiketler:
Bu haber toplam 66 defa okundu


YAZARLAR