Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - AFYON BELEDİYESPOR KOÇUNDAN FLAŞ AÇIKLAMA
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ
ÇAY BELEDİYESİ OTOBÜS SEFERLERİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AFYON BELEDİYESPOR KOÇUNDAN FLAŞ AÇIKLAMA

AFYON BELEDİYESPOR KOÇUNDAN FLAŞ AÇIKLAMA
Afyon Belediye spor koçu Can Sevim, rollerin belli olduğu, savaşçı ve atletik bir takım kurduklarını belirtip, "Afyon'u izleyenler keyif alacaklar." dedi.
04.08.2018 / 14:49


Afyon Belediye spor koçu Can Sevim, rollerin belli olduğu, savaşçı ve atletik bir takım kurduklarını belirtip, "Afyon'u izleyenler keyif alacaklar." dedi. Sevim şöyle konuştu:


"Rollerin belli olduğu dengeli bir kadro oluşturduk. Kimin pick and roll oynayacağı, kimin şut atacağı belli. Ön tarafta iyi savunma yapabilecek oyuncularımızın yanı sıra arka tarafta blok tehdidimiz bulunan uzunlarımız var. Bu nedenle baskı yapmaktan çekinmeyeceğiz. Ayrıca çok deneyimli, bu ligi çok iyi bilen bir guardımız Earl Calloway'den lider olarak büyük beklentilerimiz var.


 


Çok mücadele edecek, savaşacak, basketbolu iyi bilen bir takımız. Atletik özelliklerimiz üst düzeyde. Baskılı savunmanın sonunda kapacağımız toplarla 15-20 arasında fast break sayısı atabileceğimizi düşünüyoruz. Uzunlar da dahil  koşabilecek oyuncuları yan yana getirdik. Bizi izleyenler basketboldan keyif alacaklar."

Etiketler:
Bu haber toplam 30979 defa okundu


YAZARLAR