Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - EFELERİMİZ AĞUSTOSU BEKLİYOR
Çay Belediyesi Otobüs Saatleri 2021
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EFELERİMİZ AĞUSTOSU BEKLİYOR

EFELERİMİZ AĞUSTOSU BEKLİYOR
Afyonkarahisar’ı Efeler Voleybol Ligi’nde temsil eden İkbal Afyon Belediye Yüntaş, transfer çalışmalarında 13 kişiyi renklerine katarak yeni sezon hazırlıkları için Ağustos ayının ilk haftasını beklemeye başladı.
26.07.2018 / 19:29


 Afyonkarahisar’ı Efeler Voleybol Ligi’nde temsil eden İkbal Afyon Belediye Yüntaş, transfer çalışmalarında 13 kişiyi renklerine katarak yeni sezon hazırlıkları için Ağustos ayının ilk haftasını beklemeye başladı.Salih ÖZKILINÇ

Yeni sezonda Efeler Voleybol Ligi’nde yine bir birinden güçlü takımlarla mücadele edecek olan İkbal Afyon Belediye Yüntaş’ta transfer çalışmaları tamamlandı. Önümüzdeki günlerde belki birkaç genç oyuncuyu daha renklerine katabileceklerini belirten kulüp yöneticilerinden Burhan Kınay, yeni sezonda Afyonlu sporseverlere güzel maçlar izletmek istediklerini söyledi.

Geçen seneki teknik kadro ile yola devam etme kararı alan İkbal Afyon Belediye Yüntaş’ta Sırbistanlı Antrenör Sinisa Rejlic, Yardımcı Antrenör Ömer Faruk Pınar, Kondisyoner Şevket Kılıç, İstatistik Antrenörü Onur Can Coşkun ve Masör Oğuz Karal, takımı yeni sezona hazırlayacak.

Transfer çalışmalarında Avustralyalı smaçör Luke Smith, Hollandalı pasör çaprazı Niels Klapwijk, orta oyuncuları Burak Hascan, Muhammet Ertuğrul ve Fatih Can, libero oyuncuları Beytullah Hatipoğlu ve Çağatay Durmuş, pasör Gökhan Çatal ve Caner Çiçekoğlu, pasör çaprazı Berk Özbek, smaçör Tunç Aydın ve Mehmet Hacıoğlu ile anlaştıklarını kaydeden Burhan Kınay, “Daha önce anlaşma sağladığımız Slovenyalı smaçör Ziga Stern’in transferinden vazgeçerek bu oyuncunun yerine Maliye Piyango’dan Sırbistanlı smaçör Mihajlo Stankoviç’i transfer ettik. Şu anda kadromuzda 13 tecrübeli oyuncu var. Transferi tamamlamış durumdayız. Ancak önümüzdeki günlerde belki bir veya iki tane daha genç oyuncuyu renklerimize katabiliriz” dedi.OYUNCULAR, AĞUSTOS’UN BAŞINDA TOPLANACAKEfeler Voleybol Ligi’nde 2018-2019 sezonunun büyük bir ihtimalle Ekim ayının ikinci haftasında başlayacağını kaydeden İkbal Afyon Belediye Yüntaş yöneticilerinden Burhan Kınay, yeni sezon hazırlıkları ile ilgili olarak da şunları söyledi; “Türkiye Voleybol Federasyonu yetkililerinden aldığımız bilgilere göre Ağustos ayının ilk haftasında fikstür çekimi toplantısı gerçekleşecek ve maçlar da büyük bir ihtimalle Ekim ayının ikinci haftasında start alacak. Bunu dikkate alarak biz de Ağustos ayının başında tüm oyuncularımızı toplayarak, önce sağlık kontrolleri ve lisans işlemlerini yapacağız, daha sonra da 5-7 Ağustos gibi antrenmanlara başlayacağız. Hedefimiz yeni sezonda Afyonlu sporseverlere voleybol heyecanını dolu dolu yaşatabilmek.”


Etiketler:
Bu haber toplam 43578 defa okundu


YAZARLAR