Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - KADIN KÜLTÜR EVLERİ PROJESİNE BİR DESTEK DE BELEDİYEMİZDEN
Çay Belediyesi Otobüs Saatleri 2021
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KADIN KÜLTÜR EVLERİ PROJESİNE BİR DESTEK DE BELEDİYEMİZDEN

KADIN KÜLTÜR EVLERİ PROJESİNE BİR DESTEK DE BELEDİYEMİZDEN
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in talimatlarıyla şehrimizdeki ilçelerin tamamında başlatılan "Kadın Kültür Evleri Projesi’ne bir destek de Afyonkarahisar Belediyesi’nden geldi.
10.04.2021 / 18:44
KADIN KÜLTÜR EVLERİ PROJESİNE BİR DESTEK DE BELEDİYEMİZDEN 

Geri


 Orjinal Resim

 
KADIN KÜLTÜR EVLERİ PROJESİNE BİR DESTEK DE BELEDİYEMİZDEN        Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in talimatlarıyla şehrimizdeki ilçelerin tamamında başlatılan "Kadın Kültür Evleri Projesi’ne bir destek de Afyonkarahisar Belediyesi’nden geldi.        Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan 3 katlı binada oluşturulacak Kadın Kültür Evi’ni Afyonkarahisar Valiliğine tahsis edeceklerini söyleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, kadınlarımızın bu binada birçok alanda eğitim alacaklarını söyledi.  Yine burada kadınlarımızın yöresel değerlerimize uygun kurslarda verileceğini aktaran Başkanımız, hayata geçirilen ‘Kadın Kültür Evleri Projesi’ ile ev hanımlarının bir taraftan eğitim gördüğünü diğer taraftan da sosyalleşerek ev ekonomilerine katkı sağladıklarını söyledi.

           İlçelerde hayata geçirilen Kadın Kültür Evi projesini şehir merkezinde de oluşturacaklarını kaydeden Zeybek Başkan; “Sağolsun Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’ne Afyonkarahisar Belediyesi olarak bizlerde destek vereceğiz. Hanım kardeşlerimizin sosyalleşmesi ve el ürünlerini tanıtması amacıyla bu tür sosyal sorumluluk projelerine her zaman desteğimiz devam edecek” dedi.

  
 
Etiketler:
Bu haber toplam 656 defa okundu


YAZARLAR