Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - 5 Yeni Proje İlçemize Hayırlı Olsun
Çay Belediyesi Otobüs Saatleri 2021
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

5 Yeni Proje İlçemize Hayırlı Olsun

5 Yeni Proje İlçemize Hayırlı Olsun
Hafta sonunda ilimizde bir dizi ziyaret ve toplantılar gerçekleştiren Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'nun ziyaretini fırsata çeviren Belediye Başkanımız Hüseyin Atlı, 5 yeni proje için Bakanımızdan bizzat söz aldı.
08.05.2021 / 16:02
5 Yeni Proje İlçemize Hayırlı Olsun

5 Yeni Proje İlçemize Hayırlı Olsun
5 Yeni Proje İlçemize Hayırlı OlsunHafta sonunda ilimizde bir dizi ziyaret ve toplantılar gerçekleştiren Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'nun ziyaretini fırsata çeviren Belediye Başkanımız Hüseyin Atlı, 5 yeni proje için Bakanımızdan bizzat söz aldı.

Afyonkarahisar Belediyesini ziyareti sırasında Bakan Kasapoğlu ile görüşen Başkanımız yaptığı açıklamasında; " Afyonkarahisar İli Gençlik ve Spor alanındaki proje, yatırım ve strateji toplantısını gerçekleştirdik. Gençlik Ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu'ndan Çay ilçemiz için; Kapalı spor salonu, Yüzme havuzu, Sentetik çim futbol sahası, Voleybol sahası, Basketbol sahası sözünü aldık.

Bu güzel projeler için emeği geçen Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya,  Av. İbrahim Yurdunuseven'e ve emeği geçen herkese şahsım ve Yeşilçay halkımız adına teşekkür ederim. 5 yeni proje güzel ilçemize hayırlı olsun “dedi.

 Etiketler:
Bu haber toplam 63 defa okundu


YAZARLAR