Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - Turgut Özal Bulvarı ile Recep Tayyip Erdoğan Caddesi Asfaltlandı
Çay Belediyesi Otobüs Saatleri 2021
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Turgut Özal Bulvarı ile Recep Tayyip Erdoğan Caddesi Asfaltlandı

Turgut Özal Bulvarı ile Recep Tayyip Erdoğan Caddesi Asfaltlandı
Belediyemiz fen işleri müdürlüğü tarafından başlatılan çevre düzenlemesi kapsamında İlçemizin en işlek yolu olan Turgut Özal Bulvarı ve Recep Tayyip Erdoğan Caddesinde sıcak asfaltlama çalışmaları tamamlandı.
08.05.2021 / 16:06
Turgut Özal Bulvarı ile Recep Tayyip Erdoğan Caddesi Asfaltlandı

Turgut Özal Bulvarı ile Recep Tayyip Erdoğan Caddesi AsfaltlandıTevazu ve Samimiyetle halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz.Belediyemiz fen işleri müdürlüğü tarafından başlatılan çevre düzenlemesi kapsamında İlçemizin en işlek yolu olan Turgut Özal Bulvarı ve Recep Tayyip Erdoğan Caddesinde sıcak asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

Belediye Başkanımız Hüseyin Atlı yaptığı açıklamada; Alt yapı, ışıklandırma ve yeşillendirme çalışmalarının tamamlandığı Turgut Özal Bulvarı ve Recep Tayyip Erdoğan Caddesi asfaltlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 
İlçemiz içerisindeki yollarda 20 bin m2 sathi kaplama, 53 bin m2 sıcak asfaltlama yaptık. İlçemize hayırlı olsun.

"Tevazu, samimiyet ve gayretle, 'Memleket işi gönül işi' diyerek, gönül belediyeciliği anlayışıyla halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz"   dedi.

 Etiketler:
Bu haber toplam 59 defa okundu


YAZARLAR